Григор Димитров започва срещу Александър Зверев на "Мастърс" турнира в Рим, при победа го чака Федерер

6 Май 2016 | 22:12 | Агенция "Фокус"

Рим. Григор Димитров изтегли труден жребий и за Internazionali BNP D’Italia. Първият съперник на българина ще е един от най-силно

Надал победи Соуса в три сета, Кристиано Роналдо изгледа двубоя от трибуната

6 Май 2016 | 21:51 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Рафаел Надал потегли със сет на нула в четвъртфинала срещу Жоао Соуса, но в крайна сметка се нуждаеше от почти два часа,

Левски победи Монтана с 1:0 като гост в мач от „А“ група

6 Май 2016 | 19:59 | Агенция "Фокус"

Монтана. На стадион „Огоста” Левски победи като гост Монтана с 1:0 в мач от 32-ия кръг на „А“ група. Голмайстор за гостите стана Мигел Бедоя

Тенис / Мастърс

Пиронкова започва срещу Лепченко на квалификациите в Рим

6 Май 2016 | 22:17 | Агенция "Фокус"

Рим. Цветана Пиронкова ще открие участието си в квалификациите на Internazionali BNP D’Italia срещу Варвара Лепченко

Зимни спортове / Хокей на лед

Швеция победи Латвия с 2:1 след продължение на Световното по хокей

6 Май 2016 | 19:49 | Агенция "Фокус"

Москва. Швеция започна с победа участието си на световното първенство по хокей на лед в Русия. В мач от Група „А“, игран в Москва, „тре крунур“ с

Мениджърът на Лестър Клаудио Раниери: ...

6 Май 2016 | 10:48 | Меридиан мач

Очаквано, мениджърът на Лестър Клаудио Раниери пристигна широко усмихнат на традиционната си пресконференция в четвъртък. Домакините се бяха погрижили за доброто настроение...

Черно море и Левски с победи по 1:0 на...

6 Май 2016 | 20:16 | Агенция "Фокус"

Черно море победи Берое с 1:0 на стадион "Тича", който наподобяваше плувен басейн. На стадион "Огоста" условията не бяха по-добри, но домакините от