Стойчо Стоев: Това бе протоколен мач

3 Март 2015 | 16:34 | Агенция "Фокус"

Треньорът на Левски Стойчо Стоев сподели, че реваншът от четвъртфиналите в турнира за Купата на България срещу Хасково (1:1) е имал протоколен характер

Левски се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България след равенство 1:1 с Хасково в реванша

3 Март 2015 | 15:47 | Агенция "Фокус"

Левски се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България, след като завърши наравно 1:1 срещу Хасково в реванша от четвъртфиналите

Стойчо Младенов: Всички сбъркахме, но благодаря за подкрепата

3 Март 2015 | 15:29 | Агенция "Фокус"

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов излезе с обръщение на официалния сайт на клуба, в което благодари на привържениците на отбора за подкрепата в мача срещу Локомотив (София), загубен с 0:2

332 плувци ще вземат участие на шампионата за мъже, жени и младежи

Други спортове / Плувни спортове

3 Март 2015 | 17:50 | Агенция "Фокус"

332 плувци от 39 клуба ще стартират на държавния личен-отборен шампионат за мъже, жени и младежи на басейна на "Спортната палата" в София

Футбол / Премиер лига

Никита Чернов продължи договора си с ЦСКА (Москва)

3 Март 2015 | 17:45 | Агенция "Фокус"

Централният защитник на ЦСКА (Москва) Никита Чернов продължи договора си клуба
Ана Фенингер

Ана Фенингер: Искам да се запозная с Григор Д...

3 Март 2015 | 08:53 | Агенция "Фокус"

Ана Фенингер от Австрия спечели супергигантския слалом за Световната купа по ски-алпийски дисциплини в Банско. Родена е на 18 юни 1989 г. в Халейн, Залцбург
Балъков: Щутгарт е класа, но публиката е силен коз за Ботев

Ботев (Пловдив) вкара три на Марек, остава в битка...

2 Март 2015 | 19:27 | Агенция "Фокус"

Ботев (Пловдив) победи като домакин Марек с 3:0 в последния мач от 20-ия кръг на първенството. Успехът оставя Ботев в битката за местата в „Топ 6“ на шампионата. Бо...