Зенит и Бенфика завършиха 0:0 първото полувреме

26 Ноември 2014 | 19:51 | Агенция "Фокус"

Санкт Петербург. Зенит и Бенфика завършиха 0:0 първото полувреме в мач от пети кръг на група „С“ в Шампионска лига.

Лудогорец U19 - Ливърпул U19 0:3, вратарят на българите спаси дузпа

26 Ноември 2014 | 19:16 | Агенция "Фокус"

София. Лудогорец записа поредна загуба в Младежката Шампионска лига до 19 г. - 0:3 срещу Ливърпул

Британското правителство призова ФИФА да публикува пълния доклад за Мондиал 2018 и 2022

26 Ноември 2014 | 17:47 | Агенция "Фокус"

Лондон. Британското правителство призова ФИФА да публикува пълния доклад относно твърдения за корупция при гласуването за избор на за домакин

Ключов спонсор на ФИФА поиска разследване на скандала около СП-2022

Волейбол / Други

Утвърдиха Варна и София за домакини на Евро 2015 по волейбол

26 Ноември 2014 | 18:39 | Агенция "Фокус"

Милано. Милано, Торино, Варна и София ще бъдат градовете-домакини на Европейското първенство по волейбол 2015,
Селекционерът на Русия Капело

Футбол / Световно първенство

В Русия избраха списък с 55 футболисти за Мондиал 2018

26 Ноември 2014 | 17:22 | Агенция "Фокус"

Москва. Треньорският щаб на националния отбор на Русия избра 55 футболисти, които ще претендират за участие в Мондиал 2018.
Владислав Стоянов

Владислав Стоянов: Криза в Ливърпул?! В България...

26 Ноември 2014 | 08:47 | Агенция "Фокус"

Владислав Стоянов се превърна в неизменна част от стартовата единайсеторка на Лудогорец след трансфера си в отбора през зимата на 2013 година. Вратарят първо спечели довери...

Лудогорец търси задължителна победа срещу Ливърпул

26 Ноември 2014 | 10:36 | Агенция "Фокус"

Тази вечер от 21 часа и 45 минути на Националния стадион „Васил Левски“ Лудогорец приема Ливърпул в мач от предпоследния пети кръг от група „В“ на Шампионската лига. Българският шампион в...