Защитникът Павел Чмовш вече не е играч на Левски

Люис Хамилтън най-бърз във втората свободна тренировка преди Гран При на Унгария

25 Юли 2014 | 16:46 | Агенция "Фокус"

Пилотът на Мерцедес Люис Хамилтън бе най-бърз във втората свободна тренировка преди Гран При на Унгария

Петя Аршинкова се класира за полуфиналите на Европейското първенство за девойки в Москва

25 Юли 2014 | 14:51 | Агенция "Фокус"

Петя Аршинкова се класира за полуфиналите на Европейското лично първенство по тенис за девойки до 16 години, което се провежда в Москва

25 Юли 2014 | 16:56 | Агенция "Фокус"

Владимир Дубов спечели сребърен медал на турнира Голдън Гран При по свободна борба в Баку
Кубрат Пулев с европейската титла

Кубрат Пулев: За боя с Кличко съм стана...

25 Юли 2014 | 11:21 | Агенция "Фокус"

От 3 седмици Кубрат Пулев се подготвя на високопланинската база на Белмекен. Родният боксьор трупа на 2000 метра височина сила за боксовия мач на годината срещу №1 в света в тежка категория ...

ЦСКА, Литекс и Ботев (Пловдив) отпад...

25 Юли 2014 | 13:47 | Агенция "Фокус"

Отборите Литекс, ЦСКА и Ботев (Пловдив) отпаднаха във втория предварителен кръг на турнира Лига Европа. В Унгария тимът на Литекс победи отбора на Дьошгьор с 2:1. В първия мач отборът от Л...