Ювентус претърпя първа загуба за сезона в Генуа

17 Март 2019 | 16:05 | Агенция "Фокус"

Генуа. Ювентус претърпя първа загуба в Серия А, след като отстъпи с 0:2 при визитата си на Дженоа от 28-ия кръг на Серия А.

галерия: 1

Рекорд в Дерби ди Милано

17 Март 2019 | 13:25 | Агенция "Фокус"

Милано. Битката за град Милано между Милан и Интер - познато като "Дерби дела Мадонина", ще постави рекорд за най-голяма печалба

галерия: 1

Дерби на двата полюса в Милано

17 Март 2019 | 13:01 | Агенция "Фокус"

Милано. Милан и Интер са съседи в класирането - съответно на трета и четвърта позиция, с точка повече за росонерите

галерия: 1

Рома загуби като гост на СПАЛ

17 Март 2019 | 10:45 | Агенция "Фокус"

Ферара. Един от претендентите за „Топ 4“ в Италия Рома, загуби с 1:2 от борещия се за оцеляване в Серия „А“ СПАЛ,

галерия: 2

Каляри победи Фиорентина с 2:1 в мач от 28-ия кръг на италианската Сериа „А“ без Десподов

16 Март 2019 | 10:02 | Агенция "Фокус"

Каляри. Каляри победи Фиорентина с 2:1 в мач от 28-ия кръг на италианската Сериа „А“. Трите гола паднаха през второто полувреме.

галерия: 1

Наполи предложи на Икарди 9 милиона евро годишно

13 Март 2019 | 17:55 | Агенция "Фокус"

Неапол. Нападателят на Интер Мауро Икарди може да стане играч на Наполи, съобщава Tuttomercatoweb. Според изданието

галерия: 1

Роналдо: В Серия А се вкарва най-трудно

13 Март 2019 | 13:23 | Агенция "Фокус"

Торино. Голямата звезда на световния футбол Кристиано Роналдо определи италианската Серия А като най-трудното

Клаудио Раниери галерия: 1

Раниери бие в повторния си дебют

13 Март 2019 | 13:21 | Агенция "Фокус"

Рим. Клаудио Раниери дебютира с победа при завръщането си начело на Рома. Вълците спечелиха с 2:1 срещу гостуващия Емполи