Последни новини

Надал победи Григор Димитров на полуфинала в Монте Карло

21 Април 2018 | 16:21 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Рафаел Надал победи Григор Димитров в два сета 6:4, 6:1 на полуфинала на „Мастърс“ турнира в Монте Карло“

галерия: 1

Надал победи в първия сет с 6:4 срещу Григор Димитров

21 Април 2018 | 15:51 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Рафаел Надал победи в първия сет с 6:4 срещу Григор Димитров в полуфиналния мач на "Мастърс" турнира в Монте Карл

галерия: 1

Шампионката Топалова на финал

21 Април 2018 | 12:58 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Шампионката Гергана Топалова ще защитава в неделя титлата си на финала на тенис турнира за юноши и девойки

галерия: 1

Рафаел Надал: Григор е много добър, няма да ми бъде никак лесно

21 Април 2018 | 11:48 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Световният номер 1 в тениса Рафаел Надал победи Доминик Тийм с 6:0, 6:2 на четвъртфиналите на турнира

галерия: 1

Зверев срещу Нишикори в битка за финала в Монте Карло

21 Април 2018 | 09:45 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Японецът Кей Нишикори стигна до полуфиналите на „Мастърс“ турнира в Монте Карло. Той спечели срещу втория

галерия: 1

Серина, Шарапова и Азаренка ще участват на "Ролан Гарос"

20 Април 2018 | 21:19 | Агенция "Фокус"

Париж. Серина Уилямс се завръща на корта за „Ролан Гарос“, където ще бъде със защитен ранкинг – опция, от която се възползват

галерия: 1

Нишикори победи Чилич в три сета на „Мастърс“ турнира в Монте Карло

20 Април 2018 | 20:19 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Кей Нишикори е третият полуфиналист в Монте Карло след трудно извоювана победа срещу Марин Чилич

галерия: 1

Григор Димитров победи Давид Гофен в два сета

20 Април 2018 | 14:13 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров се класира за полуфиналите на „Мастърс“ турнира в Монте Карло, след победа над Давид Гофен в два

галерия: 1

Гергана Топалова продължава защитата на титлата в Пловдив

20 Април 2018 | 12:20 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Водачката в схемата на тенис турнира за юноши и девойки в Пловдив Гергана Топалова е на два полуфинала.

галерия: 1

Давид Гофен: Григор е много добре физически подготвен, труден съперник

20 Април 2018 | 10:41 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Давид Гофен разкри какви са очакванията му за днешния сблъсък с Григор Димитров на сингъл в Монте Карло

галерия: 1

Димитров и Гофен за първи път един срещу друг на клей

20 Април 2018 | 09:35 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров и Давид Гофен излизат на корта един срещу друг в четвъртфинален двубой

галерия: 1

Джокович загуби от Доминик Тийм в Монте Карло

19 Април 2018 | 20:33 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Новак Джокович приключи участието си на Мастърс турнира в Монте Карло след поражение 7:6(2), 2:6, 3:6

галерия: 1

Григор Димитров победи Колшрайбер с 2:1 сета

19 Април 2018 | 16:39 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров се класира на четвъртфинал в Монте Карло, след като направи обрат срещу Филип Колшрайбер

галерия: 1

Гофен победи Агут и чака Димитров на четвъртфинал

19 Април 2018 | 15:14 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Белгийският тенисист Давид Гофен победи испанеца Роберто Баутиста Агут и се класира за четвъртфиналите

галерия: 1

Анди Мъри и Серина Уилямс са в списъка за "Ролан Гарос"

19 Април 2018 | 12:00 | Агенция "Фокус"

Париж. Бившите №1 при мъжете и жените Анди Мъри и Серина Уилямс може би ще бъдат на линия за участие на "Ролан Гарос"

галерия: 1

Григор Димитров излиза срещу Колшрайбер от 14:00 часа днес

19 Април 2018 | 10:43 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров и Филип Колшрайбер излизат на корта за мача си от третия кръг на „Мастърс“ турнира

галерия: 1

Джокович достигна осминафиналите в Монте Карло след победа над Борна Чорич

18 Април 2018 | 17:44 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Новак Джокович премина първото си по-сериозно изпитание на Мастърса в Монте Карло, побеждавайки Борна Чорич

галерия: 1

Колшрайбер е съперникът на Григор Димитров в третия кръг на Монте Карло

18 Април 2018 | 15:47 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Филип Колшрайбер победи поставеният под № 15 испанец Албер Рамос-Винолас в два сета с 6:4, 6:2 в мач от втория

галерия: 1

Нишикори преодоля Медведев, Баутиста Агут си осигури мач с Гофен

18 Април 2018 | 14:41 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Кей Нишикори победи Даниил Медведев във втория кръг в Монте Карло и се класира за осминафиналите на турнира.

галерия: 1

Монте Карло - програмата за сряда

18 Април 2018 | 10:21 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Рафаел Надал започва защитата на трофея от турнира в Монте Карло в сряда. Световният №1 ще има за съперник Аляз Бедене

галерия: 1

Първа победа за Гофен от 2 месеца

18 Април 2018 | 09:30 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Давид Гофен постигна първа победа от два месеца, след 7:6(4), 7:5 над Стефанос Циципас. Белгиецът

галерия: 1

Трета титла за Терзийска в Египет

15 Април 2018 | 14:53 | Агенция "Фокус"

Шарм Ел Шейх. Джулия Терзийска спечели титлата на турнира на твърди кортове в Шарм Ел Шейх (Египет) с награден фонд

галерия: 1

Григор Димитров започва на двойки с Давид Гофен в Монте Карло

15 Април 2018 | 14:13 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров ще започне утре участието си на „Мастьрс“ турнира в Монте Карло в надпреварата на двойки