Датчанката надделя над Кая Канепи от Естония в два сета – 6:4, 1:6, 6:3.

Кей Нишикори преодоля втория кръг на тенис турнира в Маями

Японецът победи Михаил Южни от Русия в два сета – 6:2, 6:1.

Карла Суарес Наваро се класира за четвъртия кръг в Маями

Испанката надделя над Ализе Корне от Франция в два сета – 6:0, 6:4.

Димитър Кузманов галерия: 1

Димитър Кузманов се класира за финала на турнир в Турция

28 Март 2015 | 18:09 | Агенция "Фокус"

В спор за титлата Кузманов ще играе срещу победителя от мача между Мики Янкович от Сърбия и Кирил Дмитриев от Русия.

Адриан Андреев галерия: 1

Адриан Андреев и Розалина Юсева достигнаха до полуфиналите в Португалия

28 Март 2015 | 16:49 | Агенция "Фокус"

На полуфиналите софиянецът ще се изправи срещу Филипо Морони (Италия), а за място на финала Юсева ще спори с Елене Пеликано (Малта).

Губим първия мач за Фед Къп срещу Португалия галерия: 1

Изабелла Шиникова се класира за финала на двойки в Ел Кантауи

28 Март 2015 | 16:18 | Агенция "Фокус"

Българската тенисистка и нейната партньорка Фатма Ал Набани от Оман победиха испанките Аиноа Гомес и Алба Поу със 7:6(3), 6:4.

галерия: 1

Джулия Терзийска загуби финала на двойки в Шарм ел Шейх

28 Март 2015 | 16:09 | Агенция "Фокус"

19-годишната българка и рускинята Анна Моргина загубиха от Лина Гьорческа от Македония и Арабела Фернандес-Рабенер от Испания с 3:6, 6:7(4).

галерия: 1

Александър Лазов се класира за финал на турнир в Тунис

28 Март 2015 | 13:42 | Агенция "Фокус"

Ел Кантауи. Александър Лазов се класира за финала на турнира в Ел Кантауи, Тунис

Димитър Кузманов се класира за полуфиналите на турнир в Турция

28 Март 2015 | 13:36 | Агенция "Фокус"

Анталия. Димитър Кузманов се класира за полуфиналите на турнира в Анталия, Турция

галерия: 1

Джулия Терзийска се класира за финал на турнир в Египет

28 Март 2015 | 13:02 | Агенция "Фокус"

Шарм Ел Шейх. Джулия Терзийски се класира за финала на турнира в Шарм Ел Шейх, Египет

Рафаел Надал има 2 титли в Монреал галерия: 1

Надал, Мъри и Вавринка преодоляха втория кръг на турнира в Маями

28 Март 2015 | 11:09 | Агенция "Фокус"

Маями. Рафаел Надал от Испания, Анди Мъри от Великобритания и Стан Вавринка от Швейцария преодоляха втория кръг на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями

Григор Димитров ще играе срещу Ксавие Малис в 1-и кръг във Вашингтон галерия: 1

Григор Димитров започва участието си на турнира в Маями

28 Март 2015 | 09:15 | Агенция "Фокус"

Маями. Григор Димитров трябва да изиграе днес първия си мач на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями

галерия: 1

Шведка отстрани Луцие Шафаржова от Чехия на турнира в Маями

28 Март 2015 | 09:05 | Агенция "Фокус"

Маями. Намиращата се на 52-ро място в световната ранглиста при тенисистките Йохана Ларсон от Швеция се класира за третия кръг на турнира в Маями

Най-добрите 4 на полуфинал в Бризбейн галерия: 1

Виктория Азаренка отстрани Йелена Янкович във втория кръг на турнира в Маями

28 Март 2015 | 09:01 | Агенция "Фокус"

Маями. Виктория Азаренка от Беларус се класира за третия кръг на турнира в Маями

Александрина Найденова галерия: 1

Александрина Найденова отпадна на полуфиналите на двойки на турнир в Мексико

28 Март 2015 | 08:52 | Агенция "Фокус"

Метепек. Александрина Найденова и френската й партньорка Виктория Мунтеан отпаднаха на полуфиналите в турнира на двойки в Метепек, Мексико

Цветана Пиронкова галерия: 1

Пиронкова отпадна във втория кръг на турнира в Маями

27 Март 2015 | 23:32 | Агенция "Фокус"

27-годишната българка загуби от 15-ата в схемата Флавия Пенета от Италия в три сета – 7:6, 3:6, 3:6.

Доминик Тием галерия: 1

Доминик Тием отстрани Фелисиано Лопес на "Мастърс"-а в Маями

27 Март 2015 | 23:16 | Агенция "Фокус"

За място в четвъртия кръг в турнира 21-годишният австриец ще играе срещу победителя от двубоя между Фабио Фонини (Италия) и Джак Сок (САЩ).

Кевин Андерсън галерия: 1

Кевин Андерсън ще играе срещу Леонардо Майер в третия кръг на турнира в Маями

27 Март 2015 | 22:41 | Агенция "Фокус"

Южноафриканецът Андерсън победи представителя на домакините Сам Куери в три сета – 6:7(5), 7:6(3), 6:4. Аржентинецът Майер надделя над Ярко Ниеминен от Финландия с 6:4, 7:6(5).

галерия: 1

Виктория Азаренка преодоля втория кръг в Маями

27 Март 2015 | 22:09 | Агенция "Фокус"

25-годишната тенисистка се наложи над Йелена Янкович от Сърбия с 6:1, 6:1 след час и 28 минути игра.

галерия: 1

Анди Мъри се класира за третия кръг на тенис турнира в Маями

27 Март 2015 | 22:03 | Агенция "Фокус"

Шотландецът победи Доналд Йънг от САЩ в два сета 6:4, 6:2.

галерия: 1

Сесил Каратанчева отпадна във втория кръг на тенис турнира в Маями

27 Март 2015 | 20:34 | Агенция "Фокус"

25-годишната българка, която стартира от квалификациите, загуби от Гарбине Мугуруса от Испания в два сета – 1:6, 3:6.

Александрина Найденова се класира за полуфиналите в Метепек

27 Март 2015 | 20:17 | Агенция "Фокус"

Поставената под номер 3 в схемата българка победи Бранди Мина от Франция с 6:1, 6:0.

галерия: 1

Томаш Бердих се класира за третия кръг на тенис турнира в Маями

27 Март 2015 | 19:53 | Агенция "Фокус"

29-годишният чех надделя над Хьон Чунг от Южна Корея в два сета – 6:3, 6:4.

Шиникова се класира за полуфиналите на двойки в Ел Кантауи

27 Март 2015 | 19:44 | Агенция "Фокус"

Българската тенисистка и нейната партньорка Фатма Ал Набани от Оман победиха белгийката Брит Гойкенс и холандката Ингер ван Дайкман с 6:4, 3:6, 11-9.

Светлана Кузнецова ще играе полуфинал за „Купата на Кремъл” галерия: 1

Светлана Кузнецова преодоля втория кръг в Маями

27 Март 2015 | 19:26 | Агенция "Фокус"

29-годишната рускиня победи Алисън Риск от САЩ с 6:2, 6:2.

галерия: 1

Симона Халеп се класира за третия кръг на турнира в Маями

27 Март 2015 | 19:17 | Агенция "Фокус"

Румънката надделя над Никол Вайдишова от Чехия в три сета – 6:4, 2:6, 6:1.

галерия: 1

Александър Лазов се класира за полуфиналите в Ел Кантауи

27 Март 2015 | 16:47 | Агенция "Фокус"

Поставеният под номер 4 в схемата българин победи Юго Нис от Франция в три сета – 4:6, 7:5, 6:2.

галерия: 1

Джулия Терзийска се класира за финала на двойки в Шарм ел Шейх

27 Март 2015 | 16:42 | Агенция "Фокус"

19-годишната българка и нейната партньорка от Русия Анна Моргина победиха на полуфиналите рускините Юлия Бризгалова и Ирина Лидковская с 6:4, 6:4.

Изабелла Шиникова галерия: 1

Изабелла Шиникова отпадна на четвъртфинал на турнир в Тунис

27 Март 2015 | 14:39 | Агенция "Фокус"

Ел Кантауи. Изабелла Шиникова отпадна на четвъртфиналите на турнира в Ел Кантауи, Тунис

Вашек Поспишил галерия: 1

Вашек Поспишил: Срещу Григор Димитров трябва да съм максимално агресивен

27 Март 2015 | 14:13 | Агенция "Фокус"

Маями. Канадският тенисист Вашек Поспишил заяви, че в предстоящия си мач срещу Григор Димитров трябва да бъде максимално агресивен, ако иска да се надява на успех.

галерия: 1

Джулия Терзийска се класира за полуфинал на турнир в Египет

27 Март 2015 | 11:02 | Агенция "Фокус"

Шарм Ел Шейх. Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на турнира в Шарм Ел Шейх, Египет, с награден фонд 10 000 долара

галерия: 1

Сесил Каратанчева и Цветана Пиронкова ще изиграят днес мачовете си от втория кръг на турнира в Маями

27 Март 2015 | 09:13 | Агенция "Фокус"

Маями. Сесил Каратанчева и Цветана Пиронкова трябва да изиграят днес мачовете си от втория кръг на турнира в Маями

Шарапова падна с една позиция в ранглистата галерия: 1

Мария Шарапова отпадна във втория кръг на турнира в Маями

27 Март 2015 | 07:30 | Агенция "Фокус"

Маями. Мария Шарапова отпадна във втория кръг на турнира в Маями

галерия: 1

Григор Димитров срещу Вашек Поспишил в първия си мач на „Мастърс“ турнира в Маями

26 Март 2015 | 22:42 | Агенция "Фокус"

Маями. Вашек Поспишил ще бъде съперникът на Григор Димитров във втория кръг на турнира в Маями

Андреа Петкович галерия: 1

Три поставени тенисистки си осигуриха място в третия кръг на "Мастърс" турнира в Маями

26 Март 2015 | 21:46 | Агенция "Фокус"

Маями. Още три поставени тенисистки си осигуриха място в третия кръг на "Мастърс" турнира в Маями

галерия: 1

Анди Мъри може да участва с "уайлд кард" в Монте Карло

26 Март 2015 | 20:07 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Четвъртият в световната ранглиста Анди Мъри ще има възможност да участва в турнира от "Мастърс 1000" в Монте Карло

галерия: 1

Агниешка Радванска се класира в трети кръг на Мастърс турнира в Маями

26 Март 2015 | 19:49 | Агенция "Фокус"

Маями. Агниешка Радванска стана първата, класирала се за третия кръг на турнира от категория Мастърс турнира в Маями

галерия: 1

Джулия Терзийска на полуфинал на двойки в Египет

26 Март 2015 | 16:49 | Агенция "Фокус"

Шарм Ел Шейх. Джулия Терзийска и руската й партньорка Анна Моргина се класираха за полуфиналите на двойки на турнира в Шарм Ел Шейх, Египет

галерия: 1

Александър Лазов се класира за четвъртфинал на турнир в Тунис

26 Март 2015 | 15:14 | Агенция "Фокус"

Ел Кантауи. Александър Лазов се класира за четвъртфиналите на турнира в Ел Кантауи, Тунис

галерия: 1

Сара Ерани и Роберта Винчи потвърдиха участието си в мача на Италия срещу Съединените щати за „Фед Къп“

26 Март 2015 | 14:52 | Агенция "Фокус"

Рим. Сара Ерани и Роберта Винчи са потвърдили участието си в плейофния мач от Световната група на турнира „Фед Къп“ срещу Съединените щати.

Димитър Кузманов на четвъртфинал в Турция

26 Март 2015 | 14:15 | Агенция "Фокус"

Анталия. Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на турнира в Анталия, Турция с награден фонд 10 000 долара

галерия: 1

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Ел Кантауи

26 Март 2015 | 13:22 | Агенция "Фокус"

Националката на България за „Фед Къп“ Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Ел Кантауи, Тунис

Симона Халеп галерия: 1

Яна Новотна: Симона Халеп не е от тенисистките, които могат да бъдат запомнени

26 Март 2015 | 13:14 | Агенция "Фокус"

Ню Йорк. Шампионката при жените от турнира „Уимбълдън“ през 1998 година Яна Новотна от Чехия коментира пред tennisworldusa.org румънката Симона Халеп и канадката Южени Бушар.

Александрина Найденова се класира за четвъртфинал на турнир в Мексико

26 Март 2015 | 12:48 | Агенция "Фокус"

Метепек. Александрина Найденова се класира за четвъртфиналите на турнир в Метепек, Мексико с награден фонд 10 000 долара

галерия: 1

Джулия Терзийска се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Шарм Ел Шей

26 Март 2015 | 12:05 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Слоун Стивънс се класира за втория кръг на турнира по тенис в Маями

26 Март 2015 | 09:14 | Агенция "Фокус"

Американката Слоун Стивънс се класира за втория кръг на турнира по тенис в Маями

галерия: 1

Сесил Каратанчева се класира за втория кръг на турнира по тенис в Маями

26 Март 2015 | 06:45 | Агенция "Фокус"

Втората ракета на България Сесил Каратанчева се класира за втория кръг на турнира по тенис в Маями

галерия: 1

Джеймс Дъкуърт победи Дамир Джунхур с 2:1 сета в Маями

25 Март 2015 | 22:49 | Агенция "Фокус"

Маями. В мач между двама квалификанти австралиецът Джеймс Дъкуърт победи Дамир Джунхур от Босна и Херцеговина

галерия: 1

Стефани Фьогеле победи Кирстен Флипкенс с 2:0 сета в Маями

25 Март 2015 | 22:35 | Агенция "Фокус"

Маями. Швейцарската квалификантка Стефани Фьогеле победи белгийката Кирстен Флипкенс с 6:2, 6:2, в първия кръг на „Мастърс“ турнира в Маями

галерия: 1

Урсула Радванска победи Коко Вандевеге с 2:1 сета в Маями

25 Март 2015 | 22:28 | Агенция "Фокус"

Маями. Полската квалификантка Урсула Радванска победи представителката на домакините Коко Вандевеге с 6:4, 6:7, 6:3

галерия: 1

Хедър Уотсън победи Евгения Родина с 2:1 сета в Маями

25 Март 2015 | 21:29 | Агенция "Фокус"

Маями. Английската тенисистка Хедър Уотсън победи квалификантката от Русия Евгения Родина с 3:6, 6:1, 7:5 в първия кръг на „Мастърс“ турнира в Маями.

Жребият събра Надал, Федерер и Мъри галерия: 1

Рафаел Надал се завръща на турнира Куинс Клъб в Лондон

25 Март 2015 | 19:28 | Агенция "Фокус"

Лондон. Рафаел Надал ще се завърне в турнира Куинс клъб в Лондон, където ще проведе генерална репетиция преди Уимбълдън

галерия: 1

Александър Лазов е безгрешен срещу бразилец в Тунис

25 Март 2015 | 19:15 | Агенция "Фокус"

Ел Кантауи. Националът на България за "Купа Дейвис" Александър Лазов се класира за втория кръг на турнира по тенис в Ел Кантауи (Тунис)

Борислав Ботушарова се класира във втори кръг на турнира в Сърбия галерия: 1

37-годишен американец подновява професионалната си кариера в тениса

25 Март 2015 | 19:11 | Агенция "Фокус"

Ню Йорк. 37-годишният американец Жан-Мишел Гамбил реши да поднови състезателната си кариера

галерия: 1

Определиха датите за олимпийския турнир в Рио

25 Март 2015 | 19:10 | Агенция "Фокус"

Рио де Жанейро. Бяха определени датите за провеждане на тенис турнира на Олимпийските игри в Рио де Жанейро през 2016 година

галерия: 1

Саманта Стосър се раздели с треньора си

25 Март 2015 | 19:00 | Агенция "Фокус"

Сидни. Най-силната австралийска тенисистка Саманта Стосър прекрати сътрудничеството си с треньора Саймън Риа

галерия: 1

Анди Мъри потвърди участие на турнира във Вашингтон

25 Март 2015 | 18:53 | Агенция "Фокус"

Вашингтон. Най-силният британски тенисист в момента и №4 в света Анди Мъри е потвърдил участие на турнира във Вашингтон

Диа Евтимова е на четвъртфинал в Букурещ галерия: 1

Диа Евтимова преодоля първия кръг на турнир в Съединените щати

25 Март 2015 | 18:40 | Агенция "Фокус"

Палм Харбър. Диа Евтимова се класира за втория кръг на турнира на червени кортове в Палм Харбър, Флорида, Съединени щати

Пиронкова се класира за втория кръг на „Мастърс“ турнира в Маями

25 Март 2015 | 18:38 | Агенция "Фокус"

Маями. Цветана Пиронкова започна с победа юбилейното си десето участие на „Мастърс“ турнира "Miami Open"

Ани Вангелова отпадна във втория кръг на турнир в Ираклион

25 Март 2015 | 18:28 | Агенция "Фокус"

Ираклион. Ани Вангелова отпадна във втория кръг на турнира в Ираклион, Гърция с награден фонд 10 000 долара

Кузманов започна с победа на турнира в Турция

25 Март 2015 | 18:24 | Агенция "Фокус"

Анталия. Националът на България за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове

Изабелла Шиникова се класира за втория кръг на турнир в Тунис

25 Март 2015 | 17:37 | Агенция "Фокус"

Ел Кантауи. Изабелла Шиникова се класира за втория кръг на турнира в Ел Кантауи, Тунис с награден фонд 10 000 долара

Раонич се класира за четвъртфиналите на „Ролан Гарос“ галерия: 1

Милош Раонич и Томаш Бердих са потвърдили участие на турнира в Санкт Петербург

25 Март 2015 | 17:29 | Агенция "Фокус"

Санкт Петербург. Канадецът Милош Раонич и чехът Томаш Бердих са потвърдили участие на турнира в Санкт Петербург, Русия.

Международната федерация по тенис наказа за по шест месеца двама състезатели

25 Март 2015 | 16:36 | Агенция "Фокус"

Цюрих. Валтер Трусенди от Италия и Ели Русе от Франция бяха наказани с лишаване от състезателни права за по шест месеца заради участие в уговорен мач

галерия: 1

Джулия Терзийска се класира за втория кръг на турнира по тенис в Шарм Ел Шейх

25 Март 2015 | 14:12 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Рафаел Надал ще участва на турнира по тенис в Маями

25 Март 2015 | 12:54 | Агенция "Фокус"

Контузията в левия глезен няма да попречи на Рафаел Надал да се включи пълноценно в турнира по тенис за мъже в Маями

галерия: 1

Жребият в Маями размина Пиронкова и Каратанчева

25 Март 2015 | 09:44 | Агенция "Фокус"

Жребият за основната схема на турнира по тенис в Маями размина българските представителки Цветана Пиронкова и Сесил Каратанчева

галерия: 1

Йовановски и Томлянович отпаднаха в първия кръг на турнира в Маями

25 Март 2015 | 07:30 | Агенция "Фокус"

Сръбската тенисистка Бояна Йовановски се класира за втория кръг на турнира по тенис в Маями

галерия: 1

Сесил Каратанчева се класира основната схема на турнира по тенис в Маями

25 Март 2015 | 06:45 | Агенция "Фокус"

Втората ракета на България Сесил Каратанчева се класира основната схема на турнира по тенис в Маями

галерия: 1

Никулеску и Кнап се класираха за втория кръг на турнира в Маями

24 Март 2015 | 21:27 | Агенция "Фокус"

За място в третия кръг Никулеску ще играе срещу световната номер 1 Серина Уилямс от САЩ.

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на двойки в Анталия

24 Март 2015 | 20:24 | Агенция "Фокус"

21-годишният българин и неговият партньор от Венецуела Рикардо Родригес загубиха с 4:6, 5:7 от поляците Ян Желински и Камил Майхжак.

галерия: 1

Мадисън Бренгъл се класира за втория кръг в Маями

24 Март 2015 | 19:47 | Агенция "Фокус"

Представителката на домакините победи Александра Крунич от Сърбия в два сета – 6:0, 6:2.

галерия: 1

Анна Шмидлова преодоля първия кръг на тенис турнира в Маями

24 Март 2015 | 19:07 | Агенция "Фокус"

20-годишната тенисистка надделя над Полона Херцог от Словения с 6:3, 6:2.

галерия: 1

Диа Евтимова влезе в основната схема на тенис турнира в Палм Харбър

24 Март 2015 | 18:33 | Агенция "Фокус"

27-годишната българка победи Ашли Вайнхолд с 6:0, 6:2.

Три българки на четвъртфинала на международния турнир в София галерия: 1

Юлия Стаматова и Вивиан Златанова се класираха за четвъртфиналите на двойки в Ираклион

24 Март 2015 | 17:48 | Агенция "Фокус"

Българските тенисистки победиха американките Ашли Кратцър и Александра Валънщайн с 3:6, 6:2, 12:10.

галерия: 1

Джулия Терзийска преодоля първия кръг на двойки в Шарм ел Шейх

24 Март 2015 | 16:09 | Агенция "Фокус"

19-годишната българка и нейната партньорка Анна Моргина от Русия победиха Нина Щадлер от Швейцария и Морган Мичълс от Белгия със 7:5, 7:6(2).

галерия: 1

Андреас Нейков отпадна в първи кръг на тенис турнир в Гърция

24 Март 2015 | 15:45 | Агенция "Фокус"

23-годишният българин загуби от Даниел Гланси от Ирландия в два сета – 1:6, 0:6.

Стаматова загуби полуфинала в Гърция галерия: 1

Юлия Стаматова преодоля първия кръг в Ираклион

24 Март 2015 | 15:12 | Агенция "Фокус"

Поставената под номер 3 в схемата българка победи представителката на домакините Агни Стефану със 7:5, 6:2.

Жо-Вилфрид Цонга галерия: 1

Цонга се завръща на корта на тенис турнира в Маями

24 Март 2015 | 15:01 | Агенция "Фокус"

29-годишният французин не е играл от началото на годината заради контузия.

Анди Мъри галерия: 1

Анди Мъри и Кей Нишикори пропускат Мастърса в Монте Карло

24 Март 2015 | 09:37 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Световните №4 и №5 Анди Мъри и Кей Нишикори ще са големите отсъстващи от Мастърса в Монте Карло

галерия: 1

Сесил Каратанчева с победа на квалификациите в Маями

24 Март 2015 | 09:01 | Агенция "Фокус"

Маями. Сесил Каратанчева започна с победа тазгодишното си участие на турнира в Маями, съобщава сайтът на турнира

галерия: 1

Григор Димитров тренира с Надал, испанецът се контузи

24 Март 2015 | 08:37 | Агенция "Фокус"

Маями. Григор Димитров проведе поредната си тренировка преди "Маями Оупън" заедно с Рафаел Надал

галерия: 1

Григор Димитров срещу Дел Порто или Поспишил във втория кръг в Маями

23 Март 2015 | 21:54 | Агенция "Фокус"

Поставеният под номер 9 в схемата Димитров ще участва за пети път на тенис турнира в Маями. Най-доброто му представяне е от 2012-а година, когато достига осминафиналите.

Таня Райкова галерия: 1

Ани Вангелова и Таня Райкова отпаднаха в първия кръг на двойки в Гърция

23 Март 2015 | 16:46 | Агенция "Фокус"

Българските тенисистки загубиха на старта на надпреварата от Анастасия Комардина от Русия и Валентини Граматикопулу от Гърция в два сета – 2:6, 0:6.

Вивиан Златанова отпадна в първи кръг на тенис турнира в Ираклион

23 Март 2015 | 16:28 | Агенция "Фокус"

17-годишната българка загуби на старта на надпреварата от Кристина Храбалова в три сета – 4:6, 6:3, 3:6.

галерия: 1

Ани Вангелова преодоля първия кръг в Ираклион

23 Март 2015 | 15:01 | Агенция "Фокус"

21-годишната българка победи на старта на надпреварата представителката на домакините Стаматия Фафалиу с 1:6, 6:2, 7:5.

галерия: 1

Пиронкова започва срещу квалификантка в Маями, Каратанчева срещу белгийка в квалификациите

23 Март 2015 | 10:39 | Агенция "Фокус"

Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова ще започне срещу квалификантка в юбилейното си 10-о участие на турнира по тенис в Маями с награден фонд 5,38 милиона долара

галерия: 1

Цветана Пиронкова остава на 50-о място в ранглистата на WTA, Каратанчева прогресира с 11 позиции

23 Март 2015 | 10:34 | Агенция "Фокус"

Най-добрата българската тенисистка Цветана Пиронкова запази 50-ото си място в световната ранглиста на Женската тенис асоциация

Григор Димитров запази 11-ата си позиция в световната ранглиста на АТР галерия: 1

Григор Димитров запази 11-ата си позиция в световната ранглиста на АТР

23 Март 2015 | 10:15 | Агенция "Фокус"

Най-добрият български тенисист Григор Димитров запази 11-ата си позиция в световната ранглиста на Асоциацията на професионалните тенисисти

галерия: 1

Джокович победи Федерер и отново спечели „Мастърс“ турнира в Индиън Уелс

23 Март 2015 | 08:04 | Агенция "Фокус"

Индиън Уелс. Новак Джокович спечели битката срещу Роджър Федерер с 6:3, 6:7, 6:2 на финала на „Мастърс“ турнира в Индиън Уелс.

Симона Халеп спечели турнира в Индиън Уелс

22 Март 2015 | 22:51 | Агенция "Фокус"

Индиън Уелс. Симона Халеп от Румъния спечели турнира в Индиън Уелс, Съединени щати

галерия: 1

Сара Ерани и Роберта Винчи са готови да играят заедно за Италия за „Фед Къп“

22 Март 2015 | 22:18 | Агенция "Фокус"

Рим. Тенисистките Сара Ерани и Роберта Винчи са готови да играят за Италия за „Фед Къп“ заедно, ако това е необходимо.

Три българки ще участват на турнира в Ираклион

22 Март 2015 | 21:05 | Агенция "Фокус"

Ираклион. Три български тенисистки ще участват в основната схема на турнира в Ираклион, Гърция

галерия: 1

Жулиен Бенето отказа участие на турнира в Маями

22 Март 2015 | 19:17 | Агенция "Фокус"

Маями. Френския тенисист Жулиен Бенето отказа участие на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями,

22 Март 2015 | 08:35 | Агенция "Фокус"

Индиън Уелс. Роджър Федерер победи Милош Раонич със 7:5, 6:4 и ще играе финал срещу Новак Джокович

Кутровски се класира за основната схема на турнира в Сакраменто галерия: 1

Димитър Кутровски отпадна на полуфинал на турнир в Канада

21 Март 2015 | 22:31 | Агенция "Фокус"

Друмондвил. Димитър Кутровски отпадна на полуфиналите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Друмондвил, Канада с награден фонд 50 000 долара

Новак Джокович галерия: 1

Новак Джокович се класира за финала на турнира в Индиън Уелс

21 Март 2015 | 22:02 | Агенция "Фокус"

Индиън Уелс. Световният №1 при тенисистите Новак Джокович от Сърбия се класира за финала на турнира в Индиън Уелс, Съединени щати