Последни новини

Григор Димитров загуби финала в Ротердам

18 Февруари 2018 | 17:39 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров загуби срещу Роджър Федерер с 2:6, 2:6 финалния двубой за трофея в Ротердам. Така Федерер

галерия: 1

Петра Квитова триумфира в Доха

18 Февруари 2018 | 21:29 | Агенция "Фокус"

Доха. Петра Квитова спечели титлата на турнира на твърди кортове в Доха (Катар). Поставената под номер 16 левичарка от Чехия,

галерия: 1

Григор Димитров загуби първия сет срещу Федерер

18 Февруари 2018 | 17:08 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров загуби първия сет срещу Федерер с 2:6, като допусна пробив в подаването си в петия и седмия гейм

галерия: 1

Григор Димитров срещу Федерер на финала в Ротердам

18 Февруари 2018 | 14:14 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров излиза на корта срещу Федерер на финала в Ротердам днес, след 16:30 часа. Роджър Федерер продължава

галерия: 1

Гофен пропуска турнира в Марсилия

18 Февруари 2018 | 11:52 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Давид Гофен ще пропусне турнира в Марсилия следващата седмица. Белгиецът трябваше да е водач в схемата на „Марсилия Оупън“

галерия: 1

Григор Димитров излиза за реванш срещу Давид Гофен днес

17 Февруари 2018 | 11:44 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров излиза на корта за реванш срещу Давид Гофен в полуфинален мач на турнира в Ротердам днес. Двубоят между двамата на Централния

Симона Халеп US Open галерия: 1

Халеп срещу Мугуруса на полуфинал в Доха

16 Февруари 2018 | 20:39 | Агенция "Фокус"

Доха. Шампионката от 2014 година Симона Халеп (Румъния) се класира за полуфиналите на тенис турнира в Доха (Катар) с награден фонд 3,173 милиона долара

галерия: 2

Григор Димитров победи Рубльов и отново е № 4 в света

16 Февруари 2018 | 15:58 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров спечели мача срещу Андрей Рубльов с 6:3, 6:4 от четвъртфиналите на турнира в Ротердам. Това е втори успех на Димитров

галерия: 1

Григор Димитров спечели първия сет срещу Рубльов

16 Февруари 2018 | 15:13 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров спечели първия сет срещу Андрей Рубльов с 6:3 в мач от четвъртфиналите на турнира в Ротердам

галерия: 1

Григор Димитров се връща на четвърто място при успех над Рубльов днес

16 Февруари 2018 | 10:34 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Победа на Григор Димитров над Андрей Рубльов днес ще върне първата ни тенис ракета на четвъртото място в световната ранглиста

галерия: 1

Григор Димитров победи Филип Краинович в два сета

15 Февруари 2018 | 18:38 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров победи Филип Краинович със 7:6, 7:5 в мач от втория кръг на турнира в Ротердам. Така загубите на сърбина срещу Димитров станаха

галерия: 1

Григор Димитров спечели първия сет срещу Филип Краинович

15 Февруари 2018 | 17:46 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров спечели първия сет след тайбрек със 7:4 срещу Филип Краинович в мач от втория кръг на турнира в Ротердам

галерия: 2

Григор Димитров отново на централния корт в Ротердам (програма)

15 Февруари 2018 | 11:30 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров започна участието си на турнира в Ротердам с победа, а във втори кръг му предстои среща с Филип Крайнович

галерия: 1

Бердих победи Троицки и ще играе с Гофен в Ротердам

14 Февруари 2018 | 20:37 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Томаш Бердих победи за час игра Виктор Троицки с 6:1, 6:2 в Ротердам и продължава към четвъртфиналите на турнира. Там той излиза срещу четвъртия

галерия: 1

Григор Димитров спечели мача срещу Сугита в Ротердам

14 Февруари 2018 | 17:08 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров победи Юичи Сугита с 6:4, 7:6(5) в мач от първи кръг на турнира в Ротердам. Японецът проби подаването на Димитров във втория сет

галерия: 1

Григор Димитров спечели първия сет срещу Сугита

14 Февруари 2018 | 16:16 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Григор Димитров спечели първия сет срещу Юичи Сугита с 6:4 в мач от първи кръг на турнира в Ротердам. В общия баланс българинът води с 2:0 победи

галерия: 1

Краинович отстрани Оже-Алиасим, очаква Григор Димитров или Сугита в Ротердам

14 Февруари 2018 | 10:43 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Филип Краинович победи Феликс Оже-Алиасим в мач от първия кръг на турнира в Ротердам. Младият канадец направи впечатляващ дебют на ниво